قیمت یراق آلات وی اچ اس VHS

قیمت یراق آلات وی اچ اس

قیمت یراق آلات وی اچ اس VHS

اگر در حال ساخت و ساز هستید و یا قصد تعویض پنجره های قدیمی خود را دارید معمولا با فاکتور های زیادی در راستای انتخاب اجز پنجره مواجه خواهید شد . به طور کلی در کشور ما از سه متریال آهن ، یو پی وی سی و آلومینیوم استفاده می شود . می توان گفت یو پی وی سی پرفروش تر و محبوب تر بوده و از آن استقبال بسیاری شده است. یک درب و یا پنجره از سه قسمت اصلی تشکیل شده است که شامل پروفیل ، یراق آلات و شیشه می باشد . یراق آلات بسیار مهم است و حتی قیمت یراق الات وی اچ اس VHS که در این مقاله به بررسی آن پرداخته ایم از نوع میان رده می باشد قسمتی از قیمت نهایی پنجره را شامل می شود.

همانطور که در فوق ذکر شد یکی پنجره از سه قسمت اصلی تشکیل شده است، پروفیل ، یراق و شیشه که به بررسی آنها خواهیم پرداخت .یو پی وی سی یا پلی وینیل کلرید یکی از متریال هایی می باشد که استفاده های زیادی در صنایع مختلف داشته که در صنعت ساختمان سازی الخصوص درب و پنجره بسیار مورد توجه قرار گرفته . ما در این مقاله قصد داریم یک یراق با کیفیت و معروف را بررسی کنیم و عوامل موثر بر قیمت یراق آلات وی اچ اس VHS را نیز بازگو کنیم.یراق یکی از مهمترین قسمت های درب و پنجره دوجداره می باشد از جمله قیمت یراق آلات روتو که برای کشور آلمان می باشد بالاتر می باشد.

یراق آلات به کلیه قطعاتی می گویند که باعث باز و بسته شدن درب و پنجره می شود . در این مقاله قصد داریم یراق آلات VHS را بررسی کنیم و به مزایای ومعایب آن بپردازیم.

قیمت یراق آلات وی اچ اس VHS

یراق وی اچ اس

همانطور که گفته شد یراق آلات بسیار مهم می باشند و اگر یراقی نامناسب تهیه شود و آلیاژ مناسبی نداشته باشد ممکن است در آینده نزدیک به مشکل بخورید . در بازار ایران یراق های زیادی موجود می باشد که یکی از بهترین یراق آلات ترک ، یراق آلات وی اچ اس می باشد . قیمت یراق آلات VHS تقریبا میان رده می باشد اما کیفیت خوبی دارد . توجه داشته باشید که اگر قصد خرید درب و پنجره دوجداره با سیستم یو پی وی سی هستید این یراق آلات انتخاب مناسبی برای شما می باشد . محصولات این برند فقط برای متریال یو پی وی سی ساخته شده و یراقی برای سیستم آلومینیوم ندارد . این یراق ساخت کشور ترکیه می باشد و جز بهترین یراق های ترک می باشد که در کشور ما از آن استفاده می کند .

این یراق آلات در بین سازندگان و پیمانکار شناخته شده و محبوب می باشد و در بسیار از پروژه ها از آن استفاده می شود.قیمت یراق وی اچ اس VHS نسبت به قیمت یراق آلات جی یو پایین تر است و دلیل آن میان رده بودن می باشد . این میان رده بودن و قیمت مناسب باعث شده استقبال از این یراق بسیار فراوان باشد.این یراق در رطوبت و دمای بالا آزمایش خود را پس داده و کاربرد مناسبی داشته اند. آلیاژ به کار رفته در این یراق آلات از جنس زاماک ( روی ، آلومینیوم و مس ) می باشد. به طور کلی این شرکت از یراق آلات درب ( درب تک حالته ، درب دو حالته و فرانسوی ) و پنجره ( تک حالته ، دوحالته و فرانسوی و کلنگی و غیر … ) را دارا می باشد.

یراق آلات وی اچ اس VHS

قیمت یراق VHS

یراق آلات وی اچ اس و قیمت یراق VHS از نوع میان رده می باشد اما از آلیاژ و کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. اما در این قسمت از مقاله قصد داریم یک مقایسه کلی با یراق ها رند بازار انجام بدهیم . توجه داشته باشید تمامی این یراق ها در سبد کالایی برتا مارکت موجود است . قیمت یراق VHS در مقایسه با قیمت یراق آلات ویناک که جز بهترین یراق آلات ایرانی می باشد و دارای ضمانت نامه کتبی می باشد حدود 20 تا 30 درصد گران تر می باشد. همچنین قیمت یراق VHS نسبت به قیمت یراق های ترک دیگر حدود 25 درصد ارزان تر می باشد.

 • قیمت یراق آلات وی اچ اس نسبت به قیمت یراق آلات ورنه ترکیه کمی پایین تر می باشد.
 • قیمت یراق وی اچ اس نسبت به یراق آلات روتو آلمان تقریبا 3 برابر می باشد .

انواع یراق آلات وی اچ اس

 • یراق تک حالته

می توان گفت یکی از بهترین قیمت یراق آلات پنجره دوجداره یراق آلات تک حالته ورنه می باشد که در بین سازندگان درب و پنجره و فعالان این حوزه به خوبی شناخته شده است.

 • یراق درب
 • یراق دستگیره
 • یراق دوحالته
 • یراق فرانسوی

قطعات

 • چفت پنجره سرویس سفید
  چفت پنجره سرویس قهوه ای شکلاتی
  دسته پلاستیکی بالابر شیشه VHS
  پایه تنظیم مونتاژ شیشه قابل تنظیم 25 میل
  زیر شیشه قابل تنظیم 29 میل
  پایه مونتاژ ثابت شیشه
  کاور سفید پیچ
  کاوری پیچ قهوه ای شکلاتی
  کاوری پیچ قهوه ای تیره
  درپوش تخلیه آب سفید
  درپوش تخلیه آب شکلاتی SH
  کاور سفید لولا
  کاور لولا دو حالته قهوه ای تیره
  کاوری لولای دو حالته قهوه ای شکلاتی
  کاور لولا دو حالته قهوه ای روشن
  کاور قهوه ای لولای میانی
  کاوری سفید لولای میانی
  (تا 15 رفتک )

قطعات پلاستیکی

 • پايه مونتاژ ثابت شيشه 5x28x75
  پايه مونتاژ ثابت شيشه 3x28x75
  پايه مونتاژ ثابت شيشه 5x28x75
  كاور سفيد پيچ
  كاور پيچ قهوه اى تيره
  كاوركاور پيچ قهوه اى روشن
  پيچ قهوه اى شكلاتى
  درپوش تخليه آب سفيد
  درپوش تخليه آب قهوه اى تيره
  درپوش تخليه آب قهوه اى شكلاتى
  پايه تنظيم لنگه بدون سوراخ
  پايه تنظيم مونتاژ شيشه قابل تنظيم 18 ميل
  پايه تنظيم مونتاژ شيشه قابل تنظيم 24 ميل
  پايه تنظيم مونتاژ شيشه قابل تنظيم 25 ميل
  زيرشيشه قابل تنظيم 29 ميل

قطعات کشویی

 • VSTA7 اسپانيولت كشوئي (1800-1501) 160 VHS
  VSTA1 اسپانيولت كشوئي (600-301) 40 VHS
  VSTA2 اسپانيولت كشوئي (800-501) 60 VHS
  VSTA4 اسپانيولت كشوئي (1200-901) 100 VHS
  VSTA5 اسپانيولت كشوئي (1400-1101) 120 VHS
  VSTA6 اسپانيولت كشوئي (1600-1301) 140 VHS
  اسپانيولت كشويى 180 قفل دار VHS
  VSTA8 اسپانيولت كشوئي (2000-1701) 180 VHS
  VSTA9 اسپانيولت كشوئي (2200-1901) 200 VHS
  VSTA3 اسپانيولت كشوئي (1000-701) 80 VHS
  زبانه مقابل قفل اسپانيولت كشويى
  غلطك كشويى جفت چرخ
  غلطك كشويى تك چرخ
قیمت یراق وی اچ اس

تیجه گیری یراق وی اچ اس

همانطور که در فوق ذکر شده یک پنجره دوجداره با سیستم یو پی وی سی و یا آلومینیوم تشکیل شده است.از نظر کیفیت پنجره به پنج عامل پروفیل ، یراق آلات ، شیشه ، نصب و مونتاژ بستگی دارد . هر کدام از این عوامل اگر به شکل مطلوب و مناسبی نباشد پنجره شما از حالت استاندارد خود خارج می شود . هر کدام از این پنج مورد بسیار مهم هستند و مکمل یکدیگر می باشند. یراق وی اچ اس VHS یکی از بهترین یراق پنجره Upvc می باشد که در این مقاله در مورد آن صحبت کردیم . اگر این یراق که بسیار با کیفیت و استاندارد بوده و دارای همه گواهینامه های بین المللی استاندارد را دارا است به شکل نامناسب مونتاژ و نصب شود قطعا به مشکل میخورید پس در انتخاب سازنده پنجره خود وسواس به خرج داده تا بتوانید خریدی آگاهانه داشته باشید.

دیدگاه ها 8

8 دیدگاه برای “قیمت یراق آلات وی اچ اس VHS”

  نبويان

  يراق آلات وي اچ اس ساخت چه كشوري است؟

  برتا مارکت

  سلام
  وقت بخير
  يراق آلات ورنه براي كشور تركيه مي باشد

  جاسمي

  چجوري مي تونم ليست قيمت داشته باشم؟

  برتا مارکت

  سلام
  وقت شما بخير
  از طريق روش هاي موجود با كارشناسان ما در تماس باشيد تا شما را راهنمايي ميكنند.

  منتظري

  سلام
  وقت بخير
  يراق وي اچ اس براي آلمان هست؟

  برتا مارکت

  خير ، اين يراق توليد شده در تركيه مي باشد

  ضيغمي

  كيفيت يراق آلات وي اچ اس نسبت به ويناك چه تفاوتي دارد؟

  برتا مارکت

  سلام
  ارادت
  ممنون از نظري كه گذاشتيد
  يراق وي اچ اس يراق ترك هستش و يراق ويناك يراق ايراني . دو يراق از كيفيت مطلوبي برخوردار هستند. جهت كسب اطلاهات بيشتر با مجموعه بازرگاني برتا در تماس باشيد.